Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Senelerce nakliyat sektöründe hizmet vermekte olan Beylikdüzü evden eve nakliyat firmamız, birçok kategoride hizmetlerini sunmaktadır. Bölgesinde ne çok tercih edilen nakliyat firması olarak olduğumuz konumdan gayet memnunuz. Müşterilerimizden gelen olumlu yorumlar ile hizmetlerimizin temelini her geçen gün güçlendirmekteyiz. Türkiye şartlarında büyük rol oynayan firmamız günümüzde oldukça geniş bir kadroya sahiptir.  Sizleri de ofisimizde müşteri olarak ağırlamayı içtenlikle bekleriz.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyatta Expertiz Hizmeti

Nakliyat sırasında firmanızın planlı çalışması nakliyat sektörünün tüm dallarını değiştirebilir. Bazı firmalar hataları en aza indirebilmek için, nakliyat sırasından önce evinize yollanan expertiz nakliyat sırasında oluşacak olan hizmetlerin planlamasını yaparak nakliyatınızın daha güvenli olmasını sağlar.  Bizde Beylikdüzü evden eve nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize ücretsiz expertiz hizmeti sunmaktayız.  Evinize gönderdiğimiz expertiz, gereken tüm konuları not alarak, örneğin paketlemeye kaç kişi gerekli hangi araç kullanılacak, hangi aletler lazım gibi notlar alarak nakliye firmasının gerekli donanmayı yapmasını sağlar. Sizde expertiz hizmetimizden yararlanmak istiyor iseniz ofisimize bekleriz.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyatta Parça Taşımacılık Hizmeti

Parça taşımacılık,  kapınızdan sığmayan veya fazla yer kaplayan mobilyalarınızı ve demirbaş eşyalarınızı parçalar haline getirilerek, sınıf sınıf ayrılır. Bu ayrılan parçalar araca yerleştirilir. Taşınacak olan eve gidildikten sonra parçalanan eşyalar vidalarından tekrar montalanarak kullanıma hazır hale getirilir. Sizde tüm hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, Beylikdüzü evden eve nakliyat ofislerimize gelebilir veya telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.